ANKARA VİNOLA YETKİLİ SERVİSİ

Teknik Problem ve Arızalarınız İÇİN;

03123646867

ANKASTRE CİHAZLARIN SATIŞ-SERVİS-KURULUM 

Ankastre mutfak cihazları üreticilerinden VİNOLA markasının ''Ankara Bölgesi Yetkili Servisi'' olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet vermekteyiz.

VİNOLA HAKKINDA 

994 yılında Merzifon’da kurulan Plasform, plastik     enjeksiyon baskısı yaparak faaliyetlerine başladı. 2000   yılında  Organize Sanayi Bölgesine taşınarak, 16 kişilik bir kadroyla  600m² ’lik alanda faaliyetlerine devam etti.  Yıllık 1000 ton  plastik hammadde işleme  kapasitesine  sahip firmada farklı  üretim hacimlerinde   toplam 11  enjeksiyon makinesi  bulunmaktadır. 2004   yılında  Avrupa Birliği destek projesi  kapsamında hazırladığı “Alüminyum filtre üretim tesisi” konulu  projesinde başarılı olan firma; Avrupa Birliği’nden almış olduğu destek fonu ile Alüminyum Filtre Üretim Tesisi’ni kurdu. Tesis yıllık 400 ton alüminyum işleme kapasitesine sahiptir.

2009 yılına gelindiğinde ankastre ocak üretimi alanında pazardaki boşluğu tespit eden üst yönetim, fizibilite çalışmalarının ardından imalatını bu yönde geliştirip, önemli yatırımlar yaparak üretime başladı. Yüksek kalite ve orjinal tasarımlar içeren ürünleri ile OEM pazarına giriş yaptı.


2013 yılından itibaren ise Vinola markası ile iç ve dış ankastre pazarlarında önemli bir aktör olma yolunda ilk adımlarını attı.
Vinola, Türkiye genelinde yüzlerce bayisi ile müşterileriyle buluşmaktadır.


Bugün Vinola merkezinde, üretim tesisinde ve mağazalarında yaklaşık 250 kişilik personeliyle çalışmalarını sürdürmektedir.