ANKARA SMEG FRİGİDAİRE FALMEC YETKİLİ SERVİSİ

Teknik Problem ve Arızalarınız İÇİN;

03123646867

Smeg, Falmec, whıte westinghouse, Frigidaire ve Elleci ankastre mutfak cihazları ve evye markalarının   ''Ankara Bölgesi Yetkili Servisi'' olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet vermekteyiz. 

Kırmızı bir buz dolabı ile evinizin atmosferi ısınırken, Lila Su ısıtıcınızla mutfağınızda farklılıkları keşfedeceksiniz…

Boğaziçi İthalat kurulduğu günden bu yana;”farklı ürünler” sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Bünyemizde bulunan her markanın kendi kulvarında pek çok üstün özellikleri bulunmaktadır. Soğutucularda; “geniş hacim”, pişirme gruplarında; “mükemmel tasarımlar”, davlumbaz serisinde;”üstün teknoloji”, küçük ev aletlerinde; “renk”… Bu muhteşem ayrıcalıklarının yanı sıra dayanıklılık, uzun ömürlülük, sağlamlık, kalite sunduğumuz markaların, ürünlerinin ortak özellikleridir.

Tüketicinin teknolojik mutfak ve ev aletlerini “özgürce” seçebilmesi için; üstün teknolojili, farklı tasarımlı, özgür renkli, alışılmışın dışında ürünler sunuyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışı ile hareket eden Boğaziçi İthalat, başarısını “innovasyon, satış gücü ve destek hizmetlerinden” almaktadır.


Boğaziçi İthalat “Toplam Kalite Politikasında” stabilite sağlamıştır.
Bünyemizdeki tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir. Bu yapı “hedeflerimizi” beslemektedir.Boğaziçi İthalat bulunduğu tüm pazarlarda tüketici ilişkilerine, satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.

MİSYONUMUZ;Konusunda rengi, çizgisi ve teknolojisi ile farklılığını ortaya koymuş olan dünya markalarını tüketiciler ile buluşturmayı hedefleyen Boğaziçi İthalat, ayrıca tüketicilere seçme özgürlüğü ile hayallerini gerçekleştirme fırsatı yaratmaktadır.


VİZYONUMUZ;Farklılıkların peşinden koşmak ve yeni ürünlerle hayatı renklendirmek, kolaylaştırmak daima hedefimiz olacaktır.
Boğaziçi İthalat olarak; tüketiciler ile dünyanın en iyi markalarını ve en kaliteli ürünlerini buluşturmaktır…