CİHAZLARINIZ İÇİN BAKIM ve TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Teknik Problem ve Arızalarınız İÇİN;

03123646867

Öko-Stein Temizleme Kremi;Öko-Stein tek işlemde temizler, cilalar ve koruma sağlar.  Tasarruflu kullanım ve çevreye uyumludur. Bu temizleme taşı çevreye uyumludur, zira  temizleme özelliği olan bileşenleri biyolojik olarak tamamen yok edilebilir. Cilde zarar  vermez zehir, asit ve fosfattan arındırılmıştır. Ambalajı da % 100 geri dönüşümlü  polipropilenden üretilmiştir.

Kullanım alanları; El temizliği ile ev içinde kullanıma uygunluğu mükemmeldir:  mutfakta, özellikle kireç ve yağ çözücü gücü nedeniyle, ankastre ürünlerde, seramik  cam-ocak üstlerinde, lavabolarda, mobilyalarda, banyoda ve tuvaletlerde (akrilik ve  seramik), armatürlerde, fayanslarda, kristaller, plastik pencereler ve pencere camları, jaluziler, radyatörler, bakır, pirinç, çinko, emaye, altın, gümüş , cilalı tahtalar için uygundur.Oteller ve lokantalar için tavsiye edilir (örn. Tezgahlar)Motorlu araçlarda; krom parçalar, alüminyum jantlar, otomobil tavanları, plastik kısımlar vsHobi, spor ve kamping için mükemmeldir: Kupalar, spor ayakkabıları, kayak, bisiklet, müzik aletleri, karavanlar, tekneler, bahçe mobilyaları vs.Tek işlemde temizliyor, cilalıyor ve koruma sağlıyor.

Kullanım Talimatı; Öko Taşı çok verimlidir. Sadece ıslatılmış süngeri birkaç kez taşın üstüne sürün ve süngeri bastırmak suretiyle köpük elde edin. Köpüklü sünger ile yeniden temiz ve parlak olması gereken her şeyi temizleyin. Arkasından su ile çalkalayın veya nemli bir bez ile silin. Kutuyu taş tamamen kuruduktan sonra kapatın.