Hakkımızda

KAYA TEKNİK BEYAZ EŞYA ANKASTRE SERVİSİ – KADİR DABANLAR

SERVİSİMİZ TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ (TSE) BELGELİDİR

YETKİLİ SERVİSLİKLERİMİZ;

Firmamız 08.03.2013 yılı mart ayında kurulmuştur. 2013 Yılında TÜMSAN A.Ş tarafından  MEKAPPA markalı  ürünlerin kullanım süresi içinde oluşabilecek arızalarının onarımı ve ürünlerin  bakımını ayrıca devreye alma işlemlerini yapmak üzere yetkili kılınmıştır.
2013 Yılında HTS TEKNİK HİZMETLER A.Ş  tarafından  TEKA ANKASTRE markalı ürünlerin kullanım süresi içinde oluşabilecek arızalarının  onarımı ve ürünlerin  bakımını ayrıca devreye alma işlemlerini yapmak üzere yetkili kılınmıştır. BOĞAZİÇİ İTHALAT tarafından '' SMEG,FALMEC,White Westing House,ELLECİ,FRİGİDAİRE VE BUGATTİ markalı ürünlerin kullanım süresi içinde oluşabilecek arızalarının  onarımı ve ürünlerin  bakımını ayrıca devreye alma işlemlerini yapmak üzere yetkili kılınmıştır. Firmamız 6 deneyimli ve tecrübeli teknik kadrosu ile 3 adet doblo kapalı kasa aracımızla (2014-2015 model ) ''TÜMSAN A.Ş MEKAPPA -VİNOLA-RAİNBOW-White WestingHouse-SMEG-FALMEC-ELLECİ-FRİGİDAİRE'' gibi markaların ''YETKİLİ SERVİSİ'' olarak servis hizmetlerini sağlamakta olup 7 gün / 24 saat aktif durumdadır.


KAYA TEKNİK BEYAZ EŞYA ANKASTRE SERVİSİ olarak tecrübeli dinamik teknik kadromuz ile kuruluş tarihimiz 2013 yılından beri birçok projeye imza attık. Her tür beyaz eşya ve donanımları, yedek parça, servis, montaj ve taahhüdünde siz müşterilerimizin her zaman çözüm ortağı olmaya hazırız. ''KAYA TEKNİK BEYAZ EŞYA ANKASTRE SERVİSİ'' kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemiştir.


"HEDEFİMİZ"


DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI sektörünün lider servisleri arasındaki yerimizi sağlamlaştırmak, en ileri teknolojileri uygulamak,en ekonomiği, en az enerji tüketeni, en az çevreye zararlı olanı uygulamak ve teknik servisler olarak sürekli geliştirmektir. Pazar dinamikleri doğrultusunda sürekli olarak genişlemektir.


"VİZYONUMUZ" 


Bireye ve topluma saygı, İş ahlakı ilkelerine bağlılık, Bilgi akışında doğruluk, Müşteri tatminine dayalı süreklilik ilişkisini, ilke edinmiştir.